top of page

Numeroloji Anlamları: Doğru ve Eğlenceli!

Numeroloji anlamları doğrudur ve eğlencelidir. Ayrıca, ideal romantik partnerinizi ve en başarılı kariyer yolunuzu keşfetmenize yardımcı olabilir. Belki de, "Bir sayı bana bunları söyleyebilir mi?" diye düşünüyorsunuz. Cevap: Evet, ve daha fazlasını!


Numeroloji Nasıl Çalışır

Evrendeki her şey enerji taşır, sayılar, isimler. Sayıların enerjisini bildiğinizde, kendiniz ve başkaları hakkında çok şey öğrenebilirsiniz, örneğin:

Kişilik özellikleri

Hayat/zihinsel mücadeleler

En iyi (ve en kötü) romantik partnerler

Sizin için en iyi kariyerler

Gizli yetenekler

Ruh arzuları Umutlar, hayaller ve korkular

Ve çok daha fazlası (Bir adresin enerjisi gibi!)


Numeroloji anlamlarını öğrendiğimde, çocuğumu daha iyi anlamama yardımcı oldu. İlişkimiz şimdi daha güçlü. Sanki biri bana beyninin içini gösterdi! Bu yüzden, evet, numeroloji anlamları işe yarıyor! Şimdi öğrenelim.


Numeroloji Anlamları Bölüm 1: Numeroloji Çizelgeniz


  1. Hayat Yolu Numarası Hayat yolu numaranız bu hayattaki yolculuğunuzu temsil eder. Bu, numeroloji çizelgenizin en önemli parçasıdır ve size şunlar hakkında fikir verir:

Kişiliğiniz Büyük hayat dersleri ve zorluklar

En büyük fırsatlarınız

Sizi neyin tatmin edeceği ve mutlu edeceği

Hayat Yolu numaranızı nasıl hesaplayabilirsiniz: Doğum tarihinizdeki tüm sayıları (AA/GG/YYYY) toplayın. 11, 22 veya tek haneli bir sayıya ulaşana kadar toplamaya devam edin.


  1. Ruh Dürtüsü Numarası Adından da anlaşılacağı gibi, ruh dürtüsü numarası spiritüeldir. Etik ve değerleriniz ve ruh seviyesinde kim olduğunuzla ilgilidir.

Ruh Dürtüsü numaranızı nasıl hesaplayabilirsiniz: Önce, aşağıdaki çizelgeyi kullanarak tam doğum adınızdaki her ÜNLÜYE bir değer atayın (“Y” sayılmaz). Sonra, sayıları 11, 22 veya tek haneli bir sayıya ulaşana kadar toplayın.


Numeroloji tablosu

  1. Karmik Numarası Karmik numaranız umutlarınız, arzularınız ve korkularınızla ilgilidir. Karmik numaranızı hesaplamak için: kabaca sahip olmadığınız sayılar diyebiliriz. Elbette farklı bir hesaplama yöntemi de vardır.


  1. İfade (Kader) Numarası İfade numarası yeteneklerinizi ve potansiyelinizi ortaya çıkarır. İfade numaranızı almak için: Doğduğunuz yasal adı kullanarak her harfe bir değer verin. Sonra, sayıları birleştirerek 11, 22 veya tek haneli bir sayıya ulaşın.Lumina Numeroloji

Bölüm 2: Numeroloji Anlamları Numeroloji 1-9, 11 ve 22 sayıları kullanır. Birden dokuza kadar olanlar ana sayılar olup 11 ve 22 ise Usta sayılardır.

İpucu: Eğer bir sayınız hayat yolu, ruh dürtüsü, karmik veya ifade numaranızsa, o sayının özelliklerine sahip olacaksınız.


Numeroloji Numarası 1 Numeroloji çizelgenizde (Hayat yolu, ruh dürtüsü vb.) bir 1 varsa veya 1, 10, 19 veya 28'inde doğduysanız, 1 enerjisine sahip olursunuz.

Numeroloji numarası bir güçlü ve erkek enerjisi taşıyan bir sayıdır. Bu numaraya sahip olan erkek ve kadınlar bağımsız, kararlı ve yaratıcı düşünürlerdir. Bu güçlü kişilik özellikleri nedeniyle, seçtikleri herhangi bir kariyerde mükemmel olurlar!

1 numarasına sahip olanlar da kendilerinden şüphe duydukları için eleştirel ve talepkar olabilirler. Çoğu ilişkide, "karar verici" rolünü üstlenirler.


Numeroloji Numarası 2 Numeroloji çizelgenizde (Hayat yolu, ruh dürtüsü vb.) bir 2 varsa veya 2, 11, 20, 29'unda doğduysanız, 2 enerjisine sahip olursunuz.

Numeroloji numarası iki, bir numarasının zıt gücüdür. Bu, feminen bir sayıdır ve diplomasi, ikna, sezgi ve zerafeti teşvik eder. İkiler o kadar etkilidir ki, arkadaşlarını bir gün içinde kötü bir erkek arkadaşından ayrılmaya ve bir makyaj yapmaya ikna edebilirler.

Bu benzersiz özelliklerinden dolayı, 2 numara özelliklerine sahip olanlar şu kariyerlerde mükemmel adaylardır:

arabuluculuk bakım danışmanlık öğretim hemşirelik sosyal hizmet terapi İkiler derin konular hakkında konuşmayı ve düşünmeyi severler - yaşamın anlamı gibi! Sadece, hassas doğalarının dramatik tepkilere veya incinmiş duygulara yol açmamasına dikkat etmeleri gerekir.


Numeroloji Numarası 3 Numeroloji çizelgenizde (Hayat yolu, ruh dürtüsü vb.) bir 3 varsa veya 3, 12, 21 veya 30'unda doğduysanız, 3 enerjisine sahip olursunuz.

Üç, bir ve iki numaraların çocuğudur, bu da bu numaraya benzersiz bir karakteristik kombinasyon verir! 3'ler, geniş gözlü bir merakla yaşayan dışa dönüklerdir. Yaşam dolu bir olasılıklar tutumu ve konuşma yetenekleri insanları çeker. Bu yüzden genellikle partinin hayatıdırlar (nadiren derin ilişkiler ararlar).

Üçler rutinlerden ve programlardan hoşlanmadıkları için, kendi saatlerini belirleyebilecekleri işlerde başarılı olurlar. Sadece disiplinli ve zihinsel olarak keskin olmaları gerekir.


Numeroloji Numarası 4 Numeroloji çizelgenizde (Hayat yolu, ruh dürtüsü vb.) bir 4 varsa veya doğum gününüz ayın 4, 13, 22 veya 31'indeyse, 4 enerjisine sahip olursunuz.

Dört, bir başka erkek anlamı taşıyan bir sayıdır ve bu enerjiyi taşıyanlar dünyayı "siyah ve beyaz" olarak görürler. Ayrıca, 4'ler düzeni, sistemleri ve kuralları takip etmeyi seven çalışkan insanlardır. Hayatlarının her yönünde ayrıntılı oldukları için, şu kariyerlerde başarılı olurlar:

tıp askerlik mühendislik devlet Güvenilir doğaları nedeniyle, 4'ler harika arkadaş veya partner olurlar... sadece ara sıra saçlarını salıp kendilerini eğlendirmeleri için biraz teşvik edilmeleri gerekebilir.


Numeroloji Numarası 5 Doğum gününüz ayın 5, 14 veya 23'üne denk geliyorsa — veya bu sizin hayat yolunuz veya diğer ana numaranızsa, 5 enerjisine sahip olursunuz.

Numara 5, rutine bağlı ve pratik numara 4'ün tam zıddıdır. 5'ler özgür ruhun tam tanımıdır. Son derece sosyal, arkadaş canlısı ve kabul edicidirler... ancak başkalarına göre kararsız görünebilirler. Bu, doğru işi bulmalarını (ve sürdürmelerini) zorlaştırır. Ancak, insanlarla etkileşimde bulunabilecekleri işlerde başarılı olurlar, örneğin:

satış emlak kuaförlük Numeroloji anlamları, çoğu 5'in hayatlarının ilerleyen dönemlerine kadar yerleşmeyeceklerini belirtir. Bu, birçok iş denemelerine ve özgür ruhlarını yaşamalarına fırsat verir! Aynı şey romantik hayatları için de geçerlidir, ancak doğru kişiyi bulduklarında, ona sıkı sıkıya bağlı kalırlar. (Partnerleri seyahat etmeyi sevmeli ve 5 numaraya kendi işini yapması için alan vermelidir!)


Numeroloji Numarası 6 Numeroloji öngörünüzde bir 6 varsa veya ayın 6, 15 veya 24'ünde doğduysanız, 6 enerjisine sahip olursunuz.

Numeroloji anlamları açısından, 6 en şefkatli, huzurlu ve sevgi dolu numaradır. Nazik ve yardımsever doğaları, yardıma ihtiyaç duyan herkese kulak (veya el) vermeye her zaman istekli olmaları anlamına gelir. Altılar, evde kalmak isteyen ebeveynler olarak ve 'yardımcı' kariyerlerde parıldarlar. Örneğin:

öğretmen şifacı rehberlik danışmanı doktor hemşire terapist avukat 6 numaranın yaşam yolunu buradan öğrenin Numara 6 özellikleri: huzurlu yardımsever şefkatli nazik destekleyici harika tavsiyeler verir!


Numeroloji Numarası 7 Anlamı Numeroloji çizelgenizde (Hayat yolu numarası vb.) bir 7 varsa veya doğum gününüz ayın 7, 16 veya 25'ine denk geliyorsa, 7 enerjisine sahip olursunuz.

Numeroloji numarası 7, erkek bir sayıdır ve bu numaraya sahip olanlar içedönük, felsefi ve analitiktir. Numeroloji 7'ler kendi ritimlerine göre yürürler ve başkalarının onlar hakkında ne düşündüğünü umursamazlar. Ayrıca, moda, din veya politika gibi konulara ilgi göstermezler, çünkü kendi işlerini yapmaktan çok meşguldürler! Güçlü analitik doğaları ve işten keyif almaları nedeniyle, 7'ler bilim veya akademik kariyerlere yönelirler.

Nerede olurlarsa olsunlar, en mutlu oldukları yer yalnız olmaktır, çünkü en iyi işleri bu şekilde yaparlar. Yediler çekicilikleri ile tanınmazlar, bu yüzden arkadaş edinmek veya bir partner bulmak zor olabilir — ancak birini bulduklarında, sadık ve vefalı olurlar!

Numeroloji numarası 7'nin yaşam yolu Numara 7'nin özellikleri: analitik içedönük sessiz derin düşünürler problemleri çözerler sezgisel adil benzersiz! fikir sahibi hassas


Numeroloji Numarası 8 Anlamı Numeroloji öngörünüzde (kader numarası vb.) bir 8 varsa veya 8, 17 veya 26'sında doğduysanız, 8 enerjisine sahip olursunuz. Bu numaraya sahip olanlar tamamen başarıyla ilgilidirler. Büyük bir potansiyele sahiptirler ve istediklerini elde etmek için risk almaya isteklidirler. Bir 8 yere düştüğünde, orada uzun süre kalmaz!

Bu kadar kararlı oldukları için, insanlar genellikle onları işkolik olarak görürler, bu da ilişkilerinde sorunlara yol açabilir. Her şeyden önce, sekizler denge üzerinde gelişirler: para, aile, hobiler veya başka ne olursa olsun güzel bir karışım! 8'in amaçları ve zorlukları Numeroloji anlamları: Numara 8'in özellikleri azim hırs diplomasi liderler verimli organize disiplinli pratik sevgili dobra


Numeroloji Numarası 9 Hayat yolu, karmik, ifade veya ruh dürtüsü numaranız 9 ise veya doğum gününüz ayın 9, 18 veya 27'sine denk geliyorsa, 9 enerjisine sahip olursunuz. Muhtemelen bir barış mitinginin önünde veya küresel ısınmaya karşı savaşırken bulunan dokuzlar empatik, spiritüel, enerjik... ve her zaman adalet arayışındadırlar.

Kariyer olarak, numara 9'lar genellikle kendi işlerini kurarlar. Onlar sadık arkadaşlar ve partnerlerdir, ancak süper romantik değillerdir. Bazılarına göre dışarıdan sert görünebilirler, ancak içlerinde çok sevgi dolu ve spiritüeldirler!

9'un yaşam amacını keşfedin Numara 9 özellikleri: cömert şefkatli yardımsever tutkulu besleyici adalet savaşçısı spiritüel ruhsal sezgisel yaratıcı kolayca para çeker sadık


Bölüm 3: Usta Sayıların Numeroloji Anlamları

Usta Sayı 11 Hayat yolu, ruh dürtüsü, karmik veya ifade numaranız 11 ise, bir Usta numara 11'siniz. Numeroloji numarası 11, Usta sayılarının ilkidir. Bu, numeroloji numaraları 1 ve 2'nin bir karışımıdır, ancak daha güçlüdür. Bu yüzden, 11'ler denge için mücadele ederler.

Numara 11'ler ayrıca ruhsal olarak içgörülü ve içedönüktürler, bu da onları yine çatışmalı bırakır çünkü... Herkes onları sever ve yanlarında olmak ister, ama onlar yalnız kalmak isterler!

Sınırlamalardan, kısıtlamalardan ve aynı düşüncesiz işleri defalarca yapmaktan nefret ederler. Bu nedenle, 11'leri yaratıcı alanlarda sık sık bulursunuz. Aslında, özgürce düşünmeyi ve yaratımlarını gerçekleştirmeyi severler!

Usta numara 11'in yaşam amacı mı merak ediyorsunuz? İşte burada! Usta Numara 11 Özellikleri: spiritüel empatik psişik içedönük ilham verici büyüleyici endişeli özgür düşünceli


Usta Numara 22 22 sizin hayat yolu, ruh dürtüsü, karmik veya ifade numaranızsa, 22 niteliklerine sahip olursunuz. Numeroloji numarası 22, ikinci ve son Usta numaradır... aynı zamanda en güçlü numeroloji numarasıdır. 22'ler, dünyayı daha iyi hale getirmek için bir misyon içindedirler. Evet, Dalai Lama gibi.

Usta numara 22 hakkında, yüksek amaçları da dahil olmak üzere bilgi edinin Diğer yandan, kendilerine iyi bakmazlarsa, 22'ler şunları hissedebilir:

tembel patronluk taslayan güvensiz veya korkmuş Ancak dengede olduklarında, dikkatli olun!

Numeroloji 22'ler güzel bir enerjiye sahiptir ve sadece ruhsal bir hayat yaşayarak başkalarını neşelendirmeye ilham verirler!

Usta Numara 22 Özellikleri: psişik spiritüel ilham verici huzurlu ilahi vizyoner özverili insanlıkla ilgilenen "eski ruhlar" bilge mütevazi.

Comments


bottom of page